Osobní tréninky

Začínáte s fitness?

Vstupní diagnostika Vašeho fyzického stavu a kondice, navržení optimálního cvičebního programu a naučení správného cvičení Vám umožní osobní trenér. S jejich pomocí zvládnete své začátky snadno, rychle a bez potíží. Chcete-li rychle dosáhnout svého cíle, svěřte se do rukou našeho osobního trenéra.

Osobní trenér

Ing. Martin Matouš

Osobní trenér - Instruktor fitness, Výživový poradce, Instruktor Fyzioline, funkční trénink, Reiki učitel profesionál, Hlavní trenér profesionální školy bojových umění, Allkampf-jitsu, Kickboxu, Brazilského jiu jitsu, Karate a sebeobrany

Josef Pinkas

Osobní trenér - Instruktor fitness, 

Eliška Štědroňská

Osobní trenér - Instruktor fitness, 

Vysoká odbornost osobního trenéra vám umožní vyladit váš trénink pro rychlé zvládnutí stanovených cílů. 

Vstupní diagnostika

Je určená pro všechny, co to se cvičením myslí vážně. Vstupní dignostika slouží jako podklad k sestavení tréninku, který bude sestaven přesně pro Vás. Zjistíme cíle Vašeho tréninku, změříme parametry Vašeho těla, zjistíme případné svalové dysbalance a funkčnost Vašeho pohybového aparátu. Na základě těchto údajů sestavíme trénink, který pro Vás bude zdravý a hlavně bude přesně zaměřený na to, čeho chcete dosáhnout, s ohledem na Vaše schopnosti.  

 

 

Naši klienti

Klient Standa

“Přínos mého osobního trenéra Martina vidím zejm. v jeho proaktivnímu přístupu k mému dennímu tréninku, kdy se snaží cviky inovovat a tím pádem je to pro tělo stále něco nového. Výhodou je i to, že necvičíme pouze s činkami, ale Martin do tréninku začleňuje i různé jiné pohybové aktivity - chci se umět “hýbat”. Využívání osobního trenéra mi zároveň neumožňuje se na cvičení někdy, když se člověku moc nechce, tzv. “vykašlat”;-) Cvičení mi umožňuje duševní relax a jak říkala už moje babička “ve zdravém těle zdraví duch"

 

 

Klient Walda

"Dnešní doba je velmi nebezpečná a z tohoto důvodu jsem zvolil osobní trénink v sebeobraně. Už mám totiž nepříjemnou zkušenost. Chci mít jistotu, že se mi nic nestane. Na druhou stranu si zlepšuji i svou fyzickou kondici. Díky panu Matoušovi se neustále zlepšuji v sebeobraně. Jako trenér mi vyhovuje a umí dané techniky vysvětlit."

 


Klient Jan

Klientka Helena

"Díky osobnímu tréninku se cítím psychicky i fyzicky mnohem lépe. Nebolí mě záda a hlava. Zlepšila se mi koordinace pohybu, zesílily mi svaly. Celkově cítím velké zlepšení. Osobní tréninky s panem Matoušem jsou velmi uklidňující. Vřele ho doporučuji."

 

Klientka Monika

"Jsem ráda, že mám svého osobního trenéra, jelikož se nemusím hlídat, zda cviky dělám správně a také mě to více baví. Můj cíl je především dobře vypadat a cítit se dobře. Pana Matouše mi doporučila kamarádka a nelituji. Získal si mě svojí sympatií a individuálním přístupem. Jsem s ním velmi spokojená a doporučuji ho."

 

 

Klient Filip

"Hlavní důvod, proč mám osobního trenéra je to, že chci mít sportovní vyžití a mít zpevněnou postavu. S panem Matoušem mě osobní trénink baví, jelikož umí dané cviky vysvětlit. I když je to makačka, vždy se na cvičení těším."

 

 

 
 

10 DŮVODŮ PROČ SI OBJEDNAT OSOBNÍHO TRENÉRA

 • Základní diagonostika
 • Větší efektivita cvičení
 • Správná technika cvičení
 • Ohled na Vaše specifické potřeby
 • Lepší motivace
 • Redukce tělesného tuku
 • Snížení krevního tlaku a pulsu
 • Zabránění zranění
 • Doporučení správné výživy
 • Dobrá zábava!

Můžete si objednat celé cíleně zaměřené individuální programy:
 

 1. redukce váhy a tvarování postavy
 2. redukce váhy a zpevnění po porodu
 3. zpevnění a tvarování svalstva
 4. kondiční posilování
 5. nárůst svalové hmoty